تبلیغات
زندگی سبز برای شما - سبز بودن / Go Green
زندگی سبز برای شما
زندگی سالم و ایمن و سبز Healthy, Safely and Green Living

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 23 مرداد 1391


 مفهوم سبز بودن و یا سبز زیستن  را می توان به چند شاخه تقسیم کرد که در اینجا ما بر اساس تقسیم بندی سایت gogreen آورده ایم .
شما می توانید در گسترش این نوشته به ما کمک کنید .با نوشتن پیشنهاداتتون در قسمت نظرات یا ایمیل به green.living4u@yahoo.com


زندگی سبز /  Green Living
عبارت است از داشتن یک زندگی پاک که دوستار طبیعت نیز باشد از باغچه خانه گرفته تا پاکیزکی داخل خانه.
محصولات مصرفی / consumer products
عبارت است از خرید و مصرف محصولاتی که کمترین آسیب را به محیط زیست میرسانند . خرید غذاهای ارگانیگ یکی از این راههاست.

زیبایی وسلامت / Health and Beauty
عبارت است از مصرف مواد آرایشی وبهداشتی که از گیاهان طبیعی گرفته شده است. تا جایی که می توانید از محصولات شیمیایی استفاده نکنید چون علاوه بر ضرری که به محیط زیست وارد میشود به سلامتی شما نیز ضرر می زند.


لباس / Clothing
آیا تا به حال به لباسی که می پوشید فکر کرده اید که می تواند دوستار طبیعت باشد. مثلا جنس پارچه ی آن از مواد طبیعی باشد نه از مواد شیمیایی تولیدی پالایشگاه ها.خانه سبز / Green Homes
شما می توانید یک زندگی سبز و سالم را در کنار خانواده در یک خانه ایی که برای این چنین زندگی آماده شده است , داشته باشید . استفاده از لامپ کم مصرف گرفته تا در و پنجره های عایق  .


پاکیزگی / Cleaning
محصولات تمیزکننده می توانند یکی از راه هایی باشند که ما را به سمت داشتن یک زندگی سبز هدایت کنند. به طور مثال برای تمیز کردن هر نوع آلودگی لازم نیست حتما از مواد شوینده شیمیایی استفاده کنیم.


انرژی و توان / Energy & Power
اگر شما برای داشتن یک زندگی سبز جدی باشید یکی از این راه های داشتن یک چنین زندگی ,  شناخت روش های مختلف برای استفاده بهینه از انرژی می باشد.

غذا و پخت و پز  / Food& Cooking
شما با مصرف غذاهای محلی که بصورت بومی تهیه شده و پرهیز از استفاده ی غذاهای آماده هم به سلامتی خود کمک کرده اید وهم به طبیعت.
حمل ونقل / Transportation
انتخاب در خرید اتومبیل  میتواند نقش مهمی در این زمینه داشته باشد. مثلا اتومبیلی را انتخاب کنید که مصرف سوخت کمتری را داشته باشد و یا از اتومبیل هایی با سوخت پاک استفاده کنید. ممکن است که در ابتدا قیمت این نوع اتومبیل ها اندکی نسبت به مدل مشابه گران تر باشند اما این تفاوت قیمت از طریق صرفه جویی در مصرف سوخت به شما در مدت کوتاهی بازخواهد گشت .

وضعیت نوشته : در حال بروز رسانی  
نویسنده : عمید علی آقازاده
هرگونه استفاده از این نوشته با ذکر منبع بلامانع می باشد.طبقه بندی: سبز بودن، 
Share/Bookmark داغ کن - کلوب دات کام
ارسال توسط زندگی سبز
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های مفید
امکانات جانبی
recommend